ProKursor.pl

Poniżej przedstawiamy niektórych naszych klientów i wybrane realizacje dla nich:

 

Na razie jeszcze nie możemy zdradzić, ale podjęliśmy współpracę. Efekty już niedługo. Tymczasem zapraszamy na oficjalna stronę: www.bankizywnosci.pl

 

 

Firma specjalizujaca się w kompleksowej naprawie zawieszeń, układów kierowniczych, układów hamulcowych, regeneracji turbin i swapach silników - www.jancar-auto.pl - Strona zbudowana wraz z zapleczem administracyjnym.

 

Firma zajmujaca się mechanika, elektormechanika, diagnostyka komputerowa, samochodów osobowych i dostawczych, montaż instalacji gazowych, montaż haków holowniczych, naprawą zawieszeń i układów hamulcowych, wymianą filtrów i olejów, a także naprawą i napełnianiem systemów klimatyzacji. Wykonujemy usługi holownicze samochodów osobowych, ciężarowych i Tirów. -  www.luk-pol.com - strona posiada zaplecze administracyjne.

 

Zespół weselny, organizacja imprez masowych - www.axis-band.pl - Wykonywaliśmy poprawki strony internetowej, lekka modyfikacja. Realizujemy także pakiet pozycjonowania firmy, a także prowadzimy Fan Page: www.facebook.pl/zespolweselnykielce

 

 

Administracja sieci komputerowej, ,,czuwanie" aby dźwięk był w dwóch kanałach. Zbudowaliśmy także wewnętrzny panel dla polepszenia przekazywania informacji, a także prowadzenia dokumentacji wewnętrznej. Ponadto na potrzeby Euro 2012 i konkursu jaki odbył się na antenie FaMy zbudowaliśmy stronę www: www.euro.radiofama.com.pl - Ogólnie współpracujemy ze wszystkimi stacjami tej firmy i zapraszamy www.radiofama.com.pl;). Strona stworzona na Euro jak i strona wewnętrzna posiadaja panel administracyjny do zarzadzania.

 

Restauracja i klub Piwnica Tomaszów Mazowiecki - No właśnie, jeśli ktoś by się kiedyś wybierał to może warto wstapić? Specjalnie dla tej firmy stworzyliśmy stronę www.piwnicatomaszow.pl wraz z galeria i zapleczem administracyjnym.

 

Firma zajmujmujaca się oklejaniem samochodów, drukowaniem nalepek, tworzeniem stojaków i wszystkiego co możliwe w reklamie wizualnej. Tworzyliśmy dla nich stronę www.owijanie.pl wraz z galeria i forum. Zajmowaliśmy się też pozycjonowanie głównej strony www.mediaplastyk.pl. Wprowadzaliśmy także na głównej stronie pewne poprawki. Stworzyliśmy i wdrażaliśmy dla nich fanpage: www.facebook.com/MediaPlastyk.

 

 

Portal hafciarski www.bozena321.pl - Stworzyliśmy stronę www z zapleczem, zajmujemy się administracja jej, jak i promocja, pozycjonowaniem. Wdrożyliśmy tam galerię, bloga, system komentarzy. Oczywiście nie mogło zabraknać facebooka: www.facebook.pl/bozena321

 

Ośrodek Szkoleniowo-Rekreacyjno-Wypoczynkowy - podczas jego działalności dbaliśmy o administrację sieci komputerowej w ośrodku. Wdrożyliśmy także specjalnie dla nich fan page www.facebook.com/O.S.R.W.Borki

 

 

 

 

 

Zbudowaliśmy stronę www.zsp1.edu.pl, wdrożyliśmy galerię, system komentarzy i wiele wiele innych. Całość oczywiście posiada rozbudowane zaplecze administracyjne. Strona jest naprawdę bardzo rozbudowana pod względem ilości danych. Dla tej szkoły budowaliśmy także stronę www na wybory miss z możliwościa oddawania głosów.

 

 

 

 

Kolejny nasz produkt, to tym razem strona www.pckzsp1.cba.pl <- domena cba.pl dlatego że to darmowy serwer, a strona była zrobiona na potrzeby konkursu PCK na najlepsza witrynę internetowa szkolnego koła PCK. Strona zdobyła II miejsce w województwie łódzkim. Wdrożony jest tam galeria i system z zapleczem.

 

 

 

 

 

Organizacja III, IV i V edycji konkursu informatycznego Info-Tech należała do nas. Zajmowaliśmy się w sumie wszystkim od budowy strony po promocję i zdobywanie patronów i sponsorów. Warto zaznaczyć że V edycja odbyła się jako ogólnopolska w której wzięło udział ponad 300 uczestników! W galerii można zobaczyć jak to było za tych edycji www.konkurs.zsp1.edu.pl

 

 

 

 

 

I wiele wiele innych, ale przede wszystkim nie możemy zapominać o naszych prywatnych klientach dla których również mnóstwo rzeczy wykonaliśmy.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta.